Menu
Základní škola a Mateřská škola Nový Knín
Nový Knín

Soutěž ŠD - Moje kouzelná pohádka

Soutěž ŠD - Moje kouzelná pohádka

Během měsíce ledna proběhla ve školní družině literární a výtvarná soutěž pod názvem „Moje kouzelná pohádka“. Do soutěže se zapojilo celkem 19 dětí z 1.-3.tříd.

Soutěžilo celkem 19 dětí. Účastí převažovaly spíše nižší ročníky. (1.-3. třída). Bylo vytvořeno velké množství krásných výrobků a kreseb, které byly rozděleny do dvou kategorií (mladší 1. a 2. třída a starší 3. třída). Některé děti nakreslily postavy z pohádek, jiné zase vymyslely vlastní příběh svázaný do knihy.

Absolutním vítězem se stal Toník H. z 1.B, který vytvořil nádherné divadélko v krabici s pozadím a postavičkami (viz. foto níže). Na druhém místě se mezi mladšími umístila Ella L. z 1.B s vlastním komiksovým příběhem o kočičce, spolu s Anežkou Z. z 2.A, která napsala a nakreslila knihu o kouzelném králíčkovi. Třetí místo v mladší kategorii obsadil František S. z 1.A s kreslenou postavičkou telátka Poplety.

V kategorii starších 1. místo obsadila Karolína K. ze 3.B, která do soutěže přispěla výtvarným i literárním dílem o psu Gumpovi. 2. místo patřilo Melise G. ze 3.B s vyrobenou knihou. Na děleném třetím místě se v této kategorii umístily hned tři žákyně a to Helena V. ze 3.A, Adriana K. ze 3.B, obě vyrobily taktéž knihu s příběhem a Laura L. ze 3.B s ilustrací Smolíčka pacholíčka.

Všichni účastníci soutěže obdrželi diplom a pěkné odměny. Všem gratulujeme a děkujeme za účast. A všichni se už těšíme na další soutěže.

Zapsala: Bc. Tereza Pecková

Datum vložení: 19. 2. 2024 9:34
Datum poslední aktualizace: 19. 2. 2024 9:44
Autor: Kateřina Havlíčková

Školní družina

Úřední deska

Úřední deska

Svátek

Svátek má Aleš

Zítra má svátek Vincent, Vincenc

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Světový den monitoringu diabetu

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Jasný měsíc v dubnu škodí květu stromů.

Pranostika na akt. den

Svatá Ida, ta dne přidá.

Aktuální počasí

dnes, sobota 13. 4. 2024
zataženo 21 °C 10 °C
zataženo, slabý západní vítr
vítrZ, 4.41m/s
tlak1026hPa
vlhkost45%

Projekty