Menu
Základní škola a Mateřská škola Nový Knín
Nový Knín

Celodružinové bruslení 25.1. 2024

Celodružinové bruslení 25.1. 2024 1

Zpráva z povedené sportovní akce ŠD

Celodružinové bruslení 

Předem plánovaná akce "Bruslení na Dobříši" , ve čtvrtek 25.1. 2024, se nám změnila v detektivku, kdy nebylo 100% jasné, zda opravdu budeme bruslit. Věřili jsme v celkem optimistickou předpověď a telefonicky kontrolovali stav ledu. Nakonec se ale akce povedla a 62 dětí z družiny a 3.B (Ti to měly místo odpoledního vyučování) si bruslení náramně užilo. Smluvený autobus nás dovezl až před zimní stadion, kde jsme si nazuli brusle a vyrazili na led. Dokonce nám i svítilo sluníčko a ustal vítr. Děti měly k dispozici branky a postavený slalom z malých pneumatik. Už se těšíme na další bruslení. 

Více fotek najdete ve fotogalerii ŠD

Datum vložení: 16. 2. 2024 9:54
Datum poslední aktualizace: 16. 2. 2024 9:59
Autor: Kateřina Havlíčková

Školní družina

Úřední deska

Úřední deska

Svátek

Svátek má Aleš

Zítra má svátek Vincent, Vincenc

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Světový den monitoringu diabetu

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Pranostika na akt. den

Na mokrý duben, přichází suchý červen.

Aktuální počasí

dnes, sobota 13. 4. 2024
zataženo 21 °C 10 °C
zataženo, slabý západní vítr
vítrZ, 4.41m/s
tlak1026hPa
vlhkost45%

Projekty