Základní škola a Mateřská škola Nový Knín

Akce ŠD na leden a únor 2024

zpráva pro rodiče dětí ze ŠD a ŠK

Akce ŠD na leden, únor

Školní družina vyhlašuje celodružinovou literární a výtvarnou (i Pv) soutěž Moje kouzelná pohádka. Děti mohou zpracovávat výkresy a výtvory doma i v ŠD. Mohou psát pohádku, kreslit, vyrábět a případně i dramatizovat. Uzávěrka soutěže bude 31.1. 2024. Těšíme se na Vaše příspěvky. Budou pěkné odměny!

Masopust – 15.února od 13 hod (venku nebo ve škole). Začněte si připravovat masky.

Bruslení – 25.ledna 2024 se uskuteční celodružinové bruslení na Dobříši, cena cca 50-60 Kč (za autobus, dle počtu zájemců). Cena se odečte ze žákovského účtu. Odjezd ve 12,55 hod od školy smluvním autobusem, příjezd nejpozději ve 14,45 hod ke škole. Děti, které nepojedou na bruslení, zůstanou ve škole nebo prosíme o vyzvednutí do 13 hod. Povinné vybavení: brusle, helma (lyžařská či cyklistická) a teplé oblečení (rukavice, oteplovačky apod.), vše v samostatném batohu nebo tašce, větší svačinu a dostatek pití.

Prosíme o potvrzení účasti či neúčasti Vašeho dítěte na bruslení do ŽK. Děkujeme

Datum vložení: 10. 1. 2024 11:37
Datum poslední aktualizace: 10. 1. 2024 11:43
Autor: Kateřina Havlíčková

Úřední deska

Svátek má Aleš

Zítra má svátek Vincent, Vincenc

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Světový den monitoringu diabetu

Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.

Svatá Ida, ta dne přidá.

dnes, sobota 13. 4. 2024