7.B třída

22. 9. úterý

Moji milí, vzkazovala jsem vám, abyste si zítra vzali angličtinu do školy. NEBERTE. Uvidíme se normálně až ve čtvrtek. Zítra supluji

v 7. A a ne u vás. Omlouvám se za zmatky.

Hezké odpoledne, IK

ČJ Milí žáci, prosím, zopakujte si grafické znázornění věty jednoduché, dále poprosím, přineste si do výuky na úterý (22. 9.) vypracované následující zadání z učebnice Hravá čeština:

str. 6/ cv. 10, 11, 12. Žáci s IVP si vypracují pouze cvičení 10 a 12.

(Nemít učebnici není omluva, kdokoliv ze spolužáků, nás vyučujících vám ji za kouzelné slovo rád ofotí.)

V úterý si rovněž napíšeme test na základní a rozvíjející větné členy + grafické znázornění věty jednoduché! (ivp grafické znázornění pouze zsd)

Dějepis - vypracujte si otázky, které jsem vám v rámci opakování zadala si připravit na test (viz info v sešitě a neúspěšná kontrola minulou hodinu)

NJ - opakujte si výslovnost a zkuste si do hranatých závorek přepsat následující spojení/slova se správnou výslovností (viz najdete v sešitě):

EI -

IE-

Ü-

Ä-

Ö-

EU-

Seite-

zwischen-

Pěkný den všem a děkuji za pečlivou přípravu.

Šteflová Jana

čtvrtek, 17. 9.

Moji milí,

tak tu máme karanténu. Pokud se neobjeví nějaké další komplikace a pozitivní případy Covid-19, bude jen krátká, uvidíme se

opět ve škole v úterý, 22. září.

Máte nyní čas, dopsat si všechny sešity, které vám třeba chyběly, slovíčka, věty a nepravidelná slovesa z angličtiny si znovu projít a doučit se je, zopakovat si novou látku v ostatních předmětech. Překonejte svoji lenost a snažte se :-) se učit !!!

Hezký víkend, IK

Rozvrh pro školní rok 2020/2021- ke stažení zde