7.A třída

AJ - 21.9. - úkol na pondělí máte v e-mailu - opakujeme zájmena osobní, přivlastňovací, zájmena v pozici předmětu. 

AJ - Hezký den všem, do mailu, na který jsem vám posílala úkoly v loňském školním roce jsem vám poslala úkol s instrukcemi. Vyplňte prosím do pondělí. V pondělí Vám pošlu ještě jeden kratičký úkol. Mějte se moc hezky a přeji všem pevné zdraví. KŠ

Milí žáci a rodiče, veškeré info k aktuální situaci jsme si sdělili do skupiny/mobilem. V případě potřeby se mrkněte do žákovské knížky, kde máte uveden kontakt na mě (mobil i email). Ráda Vám zodpovím případné dotazy. Prosím, sledujte následující dny stránky školy. Budete tam mít další informace ohledně opatření. Zatím dle všeho to vypadá tak, že se, a já doufám ve zdraví, sejdeme opět v úterý, tj. 22. 9. Povinností nás všech bude mít na sobě roušky i během výuky. Tímto vám přeji pevné zdraví. Svůj čas věnujte probranému učivu, neboť víte, že jsme měli psát tento týden testy.

Pro připomenutí:

ČJ - Grafické znázornění věty jednoduché (viz info v sešitě)

NJ - Pravidla výslovnosti. Prosím, procvičte si doma osré S (ß) i čtení těch slovíček, co jsme společně minulou hodinu zapisovali na tabuli.

Příští týden bychom si v úterý (22. 9.) napsali slibovaný test z mluvnice. Ve středu (23. 9.) krátkou písemku na pravidla výslovnosti z NJ. Jedná se o učivo, na které jsme měli psát testy již tento týden. Není to nic těžké, vše máme zopakováno. Prosím, mrkněte na to doma.

Dále vám zasílám úkoly do ČJ (do pondělí 21. 9.):

Učebnice Hravá čeština str. 74/cv. 1 a), 2, str. 76/15 a)

Dále připomínám DÚ z ČJ. Z podobných vět se bude skládat test, tak se na to mrkněte.

V DĚJEPISE si, prosím, pročtěte opakování na stránce 13-16.

Děkuji za přípravu.

S pozdravem Šteflová Jana

 

Rozvrh pro školní rok 2020/2021- ke stažení zde

Milí žáci, připomínám to, co jsme si dnes řekli úvodem. Tento týden odpadá odpolední vyučování, ve středu jsou první tři hodiny třídnické, v pátek první dvě. Zítra, tj. 2. 9., si rozdáme učebnice. Prosím, nezapomeňte mi donést vyplněný papír, projít si a zvážit kroužky. Budu ráda, pokud si nějaký fajn vyberete, ale myslete na to, že se vám nesmí krýt s rozvrhem. Přeji všem úspěšný start!

Jana Šteflová