5. A

Rozvrh pro školní rok 2020/2021- ke stažení zde

středa 30.9. - pátek 2.10.

Čj - uč. do str. 11, PS str. 16,

Čítanka do str. 21

M - (aritmetika) PS do str. 6, početník do str. 6

(geometrie- máme vždy v pátek) - stejný PS, do str. 33

Vl. (vlastivěda) - uč. str. 7, PS -  do str. 5

Př. (přírodověda) - Uč. do str. 13

středa 23.9. - pátek 25.9.

Čj - uč. do str. 9, PS str. 13,

Čítanka do str. 18 plus se do příštího úterý učíme recitovat báseň, kdo ještě nebyl zkoušen.

Vzpomínka na pravěké doby aneb zlatý věk od Michala  Černíka

viz odkaz: http://dumy.cz/material/29935-vzpominka-na-praveke-doby-aneb-zlaty-vek

M - (aritmetika) PS do str. 5, početník do str. 4 a str. 16

(geometrie- máme vždy v pátek) - stejný PS, do str. 32

Vl. (vlastivěda) - uč. str. 6, PS -  do str. 5

Př. (přírodověda) - Uč. do str. 6

Krásný prodloužený víkend. Dú nemáme - pouze v úterý zkouším básničku, kdo ještě nebyl a komplet vyjmenovaná slova.

Středa 16.9. - pátek 18.9.

Čj - uč. do str. 9, PS str. 11,

Čítanka do str. 9 plus se do příštího úterý učíme recitovat báseň

Vzpomínka na pravěké doby aneb zlatý věk od Michala  Černíka

M - (aritmetika) PS do str. 4, početník str. 4,

(geometrie- máme vždy v pátek) - stejný PS, od 31 do str. 32/cv. 3,

Vl. (vlastivěda) - uč. str. 4, PS - str. 3

Př. (přírodověda) - Uč. do str. 4

Pátek 11.9.

Čj - uč. do str. 8, PS str. 6,

Čítanka str. 7

M - (aritmetika) uč. str. 7, PS str. 3 - do cv.4, početník str. 1,

(geometrie- máme vždy v pátek) - stejný PS, ale str. 31/cv. 1 a 2, stejná Uč, ale str. 46

Vl. (vlastivěda) - uč. str. 3, PS - str. 2

Př. (přírodověda) - Uč. do str. 4

Pondělí 7.9.

Od zítra 8.9. jsou znovu povinné roušky ve společných prostorách!

Vždy v úterý si v 1. pololetí budeme nosit VLASTIVĚDU - Novodobé české dějiny (3. hodina) a 1. hodina odpoledního vyučování v úterý bude PŘÍRODOVĚDA, vždy ve čtvrtek bude zase VLASTIVĚDA - Novodobé české dějiny.

Vždy v pátrek budeme mít GEOMETRII (budeme potřebovat pravítko - trojúhelník s ryskou a kružítko).

Domácí úkoly budou jako jsme byli zvyklí - pondělí - Čj, úterý - M, středa - Čj, čtvrtek - M, na pátek písemné úkoly dávat nebudu.

Čj - uč. str. 5, PS str. 5,

Čítanka str. 7

M - uč. str. 4, PS str. 1, početník str. 1,

Vl. (vlastivěda) - uč. str. 2, PS - str. 2

Úterý 1. září 2020
Ve třídě je nás 17. Po přivítání jsme si rozdali žákovské knížky s tím, že si na první stránku po otevření nalepí papír s předtištěnými kontakty a dovyplní druhou stránku s vlastními osobními údaji. Dostali 2x rozvrh hodin, papír pro platbu 1500,- s upozorněním na nové číslo účtu školy, dále vstupní - změnový dotazník ke katalogovému listu - prosím o vyplnění a navrácení do školy nejpozději do pátku 4.9. Dostali zatím jen nabídku kroužků - přihlášku jim teprve rozdám v průběhu týdne. Variabilní symbol pro platbu 1500,- je stejný - mají ho uvedený červeně v horní části 2. stránky žákovské knížky. V průběhu týdne budou dostávat učebnice a pracovní sešity. Žákům, kteří nepřišli, připravím všechny věci, které budu dětem rozdávat na hromádku a dostanou je při příchodu do školy, nebo si je po dohodě vyzvednou rodiče. Zítra končíme 5. vyučovací hodinou ve 12:05. S sebou školní batoh, penál, přezůvky, klíček od skříňky.

S pozdravem A. Kůr