4. A Třída

Rozvrh 2023/2024 zde.


Milí žáci,

dovolte mi, abych Vás informovala o možnosti zapojit se do školní výtvarné soutěže o ceny. Tématem podzimní výtvarné soutěže je LOGO ŠKOLY. Vaším úkolem bude navrhnout naší škole originální logo, které by pak mohla používat a do 30. 11. 2023 do 10:00 odevzdat p. uč. Vlkové (uč. číslo 44 - 4.B).

Školní výtvarná soutěž o ceny

téma: originální logo školy (tzn. nesmí to být obkreslené/překreslené, musíte vymyslet vlastní)
formát: libovolný formát (miniatura, A4, A3, více formátů dohromady, série obrázků ...)
styl: libovolný (tempery, pastelky, vodovky, cokoli)
datum odevzdání: úterý 30. listopadu 2023 (čtvrtek) do 10:00 hodin
místo odevzdání: uč. č. 44 k paní učitelce Vlkové
vyhlášení: proběhne na začátku prosince – přesný termín bude ještě stanoven

S pozdravem a přáním hezkého dne

Mgr. Lucie Vlková


Akce:

Září

29. 9. Projektový den na téma: Podzim

Říjen

12. 10. Anglické divadlo (8:30-9:30 Sokolovna v NK)

25. 10. Drakiáda (3. a 4. vyuč. hodina)

Listopad

15. 11. Třídní schůzky, od 16:30, ve 4. A (učebna č. U45)

Prosinec

1. 12. Vánoční výstava v Mincovně (4. vyuč. hodina)

11. 12. Vánoce s Karlem IV. (Pěnkavův dvůr Takonín)

13. 12. Školní jarmark

15. 12. Se školou na Vánoce do skanzenu (Vysoký Chlumec)

Týden 20.-24.11.

Informatika - učebnice str. 43 

Týden 9.-13.10.

Informatika - DÚ str. 42, cv. 1a),b),c) - 1d) a e) jsou bonusová cvičení a jsou pouze dobrovolná. 

Dále chci poprosit, aby si děti do hodin nosily všechny pomůcky - tj. učebnici, sešit, penál a ŽK. Několik dětí také stále                          nemá obalenou učebnici. Předem děkuji za spolupráci. 

Týden 18.-22.9.

Informatika - Tento týden jsme v učebnici dokončili tato cvičení -  str. 6/cv. 1A a 1B, str.7/cv. 2A (cvičení označená znaménkem + jsou dobrovolná). Prosím, aby si chybějící děti vždy vyplňovaly učebnici tužkou nebo gumovacím perem, případně cvičení vypracovaly do malého sešitu na informatiku. 

Týden 11.-15. 9. 

Informatika - Tento týden nás čeká úvodní hodina, ve které se seznámíme s pravidly bezpečnosti a chování v učebnách informatiky. Dále si rozdáme nové učebnice (společně si prohlédneme, co nás v daném roce čeká) a ověříme vaše přihlašovací údaje. KH

4.9. Infomace k hodinám TV:

      Tělesná výchova a počasí: Počítat s oběma variantami a mít sportovní oblečení na ven i do tělocvičny. Pevnou obuv s bílou                                                                podrážkou, krátké i dlouhé sportovní kalhoty, tričko a mikinu. Děvčata s dlouhými vlasy gumičku. Děti                                                        se budou převlékat v šatnách tělocvičny.

                                          Omluvenky písemně v žákovských knížkách.

      Předem děkuji za Vaši spolupráci.

      S pozdravem J. Musilová