1.B třída

Rozvrh 2021/2022 zde.

25. 11. !!!OD 26. 11. ONLINE VÝUKA - PROSÍM, ČTĚTE POKYNY V  MAILECH!!!! 

15. 11. Čt a Pá 18. a 19. 11. - ředitelské volno, další informace sledujte na stránkách školy a v mailech. Zítra nebude tělocvik.

19. 10. Zítra bude "Drakiáda". 1. třídy se učí 1. a 2. hodinu, 1. B má tedy 2 x Čj.

3. a 4. hodinu půjdeme za město. Dejte dětem vhodné oblečení a obuv.

Kdo má draky, ať si je přinese ráno do školy. Ve čtvrtek bude místo Tv matematika.

13. 10. Platby na pomůcky, na akce třídy a na kroužky:

Žádáme rodiče, kteří ještě neposlali peníze na účet školy (vzadu v žákovské knížce), aby tak co nejrychleji učinili. V první třídě je doporučená suma na pomůcky a na akce nejméně 1 000,-, na jednotlivé kroužky podle ceny za měsíc.

https://zsmsnovyknin.cz/images/skolni-druzina/Krou%C5%BEky_2021-22_2.pdf

Kroužky se platí od října do prosince, pak od ledna do května.

ZŠ A MŠ NOVÝ KNÍN VYHLAŠUJE SOUTĚŽ PRO 1. STUPEŇ NA TÉMA
VYLETĚL SI PYŠNÝ DRAK …
MŮŽETE DOMA
1) KRESLIT
2) VYRÁBĚT
3) PSÁT TEXTY NEBO BÁSNIČKY
TĚŠÍME SE DO KONCE ŘÍJNA NA VŠE, CO VYTVOŘÍTE 😊, VÝTVORY MŮŽETE PŘINÉST JEŠTĚ V PONDĚLÍ PO PODZIMNÍCH PRÁZDNINÁCH

28. 9. !!DNES SI, PROSÍM,  PŘEČTĚTE DŮLEŽITÝ MAIL!!

23. 9. Zítra si děti přinesou na Vv barevné listy stromů (1 - 5 kusů). Výlety jsou aktualizovány a upřesněny - viz níže:

AKCE TŘÍDY: 

Po 27. 9.  3. + 4. hodina - podzimní vycházka do přírody. S sebou: penál, velká "Agáta", velký "Matýsek", vhodné oblečení do přírody, pláštěnka.

Po 4. 10. Výlet do ZOO Plzeň - program "CESTA DO AFRIKY". Odjezd v 7: 40 od školy, příjezd do 15: 00.

!!OBĚD URČITĚ NESTIHNEME!!

S sebou: vhodné oblečení, velká svačina, pití, pláštěnka, sáček (nevolnost), kapesné dle uvážení.

16. 9. Kromě již zavedených písemných DÚ DĚTEM ZAČÍNAJÍ I "ČTECÍ" DOMÁCÍ ÚKOLY: mají doma každý den číst ze Živé abecedy a ze "Zdokonalujeme čtení k Živé abecedě" (to, co zrovna probíráme ve škole). Čtou celkem asi 5 - 10 minut NAHLAS NĚKOMU (kvůli zpětné vazbě, opravujte je, prosím). Pěkné čtení ve škole již hodnotím známkou 1 :-). Nyní máme čtení písmen A, Á, M a slabiky MA, MÁ. 

Děti si mají přinést do školy DESKY NA ČÍSLICE.

15. 9. Včera jsem poslala upřesňující mail a rozvrh hodin, dnes máte vzadu v ŽK nalepené číslo účtu školy a variabilní symbol.                                    V 1. třídě stačí zatím na výlety a pomůcky zaslat 1 000 Kč. 

9. 9. Zítra půjdeme 3. + 4. hodinu v případě hezkého počasí na "oplocenku". Děti si vezmou do školy učení - Čj, M i Čs (Oskara) a sportovní oblečení.

3. 9. V pondělí si děti vezmou věci podle rozvrhu, který jsem jim vložila 1. den do ŽK - zatím jen Živou abecedu, Uvolňovací cviky a velký modrý sešit (dnes mají první sluníčko :-)) a Matýskovu matematiku. V příštím týdnu budeme na poslední hodiny opět chodit ven - podle počasí. Ti, kdo dnes zapomněli, mohou si v pondělí přinést svého plyšáka nebo hračku.

Včera děti dostaly klíče od šatních skříněk, včera a dnes tiskopisy ke kroužkům.

29. 8. Milí rodiče,

přeji všem hodně zdraví, radosti a trpělivosti a dětem klidný průběh školního roku! :-)

                                                                                                          Třídní učitelka Iva Dušková

Informace:

Prosím o brzké vyplnění první strany žákovské knížky a formulářů (děti dostanou 1. 9.). Od 6. 9. se učíme již podle rozvrhu, děti budou potřebovat věci na Tv (lehčí do tělocvičny - cvičky, jarmilky a pevnější plné tenisky na ven - dle počasí). Prosím, denně kontrolujte ŽK (i zezadu), tašku – věci podle rozvrhu, domácí úkoly označené malou kytičkou, ořezané tužky, pastelky. Více informací je v mailu, který jsem vám zaslala.