Česká televize

Zobrazení: 1
Vážení rodiče,
dovoluji si Vám nabídnout projekt ČT pro inspiraci na práci s dětmi v domácím prostředí viz. odkaz.

Děkuji Černohorská

Školné duben - červen

Zobrazení: 1
Vážení rodiče,
Úhrada předškolního vzdělávání za měsíc duben - červen se bude provádět po obnovení provozu MŠ. Školné bude stanoveno v maximální výši úplaty poměrně poníženou podle délky omezení činnosti MŠ.
                                                                                                                                     Děkuji Černohorská

Zobrazení: 16
Do odvolání jsou zrušeny všechny mimořádné školní a mimoškolní akce MŠ.( divadel. přestavení, návštěvy muzea,...)

J. Černohorská - zástupce ředitele pro MŠ